Dożynki Powiatu Płockiego w Drobinie

Dożynki Powiatu Płockiego 3 września w Drobinie. Zachęcamy do współpracy

Firmy, lokalni wytwórcy, koła gospodyń wiejskich, artyści… Wszyscy, którzy chcą pomóc w przygotowaniu jednego z najważniejszych dorocznych świąt powiatowych, mogą czuć się zaproszeni do współpracy. Liczymy na Państwa!
Dożynki Powiatu Płockiego odbędą się w tym roku 3 września w Drobinie. Tradycyjnie święto rozpocznie się od mszy świętej w intencji mieszkańców Powiatu Płockiego, później będą: barwny korowód i przepiękne dożynkowe wieńce, dzielenie się chlebem, występy artystyczne. 
Co roku, a Powiat Płocki zorganizuje obchody Święta Plonów już po raz 18., Dożynki przyciągają mnóstwo osób. Nie tylko tych związanych z rolnictwem – choć to święto rolników – ale i wszystkich, którzy chcą im podziękować za ciężką pracę i plony ziemi goszczące codziennie na naszych stołach.
Aby święto to było jeszcze bardziej wspaniałe, bardzo prosimy o współpracę lokalne firmy, przedsiębiorców, wytwórców, koła gospodyń wiejskich, artystów, rękodzielników – słowem wszystkich, którzy swoją pracą i pasją chcieliby się przysłużyć organizacji Dożynek. 
Chętnych do współpracy prosimy o kontakt pod numerem telefonu: (24) 267 67 82 – Dyrektor Wydziału Rozwoju Gospodarczego i Promocji Starostwa Powiatowego w Płocku Karolina Koper. 

 

Zapraszamy!

 

Źródło: Facebook Starostwa Powiatowego w Płocku

Dodatkowe informacje