Lider De Mono w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Drobinie

9 czerwca 2017 r. młodzież z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Drobinie miała okazję uczestniczyć w niezwykłym wydarzeniu. W ramach patronatu sprawowanego nad Szkołą przez Krzysztofa Sadeckiego odbyła się sesja fotograficzna do magazynu Businessman Today – wydanie lipiec-sierpień, z udziałem Andrzeja Krzywego, lidera zespołu De Mono, kojarzonego z takimi hitami, jak: Statki na niebie, Kochać inaczej, Póki na to czas, Moje miasto nocą czyZnów jesteś ze mną, oraz Krzysztofa Sadeckiego, eksperta w dziedzinie tzw. alternatywnych rynków finansowych.   

            Młodzież miała możliwość obserwować przy pracy profesjonalnego fotografa, Roberta Causari, oraz stylistę, projektanta mody i jednocześnie dyrektora kreatywnego magazynu Businessman Today, Bjorna Svensona.

            Główni bohaterowie sesji, Andrzej Krzywy oraz Krzysztof Sadecki, executive producer całego przedsięwzięcia, na oczach młodzieży, pod okiem wizażystki i stylisty, przeszli metamorfozę, cofając się w czasie do roku 1987, kiedy to - 23 czerwca - zespół De Mono miał swój debiut sceniczny. 

            Warto podkreślić, że uczniowie ZSP w Drobinie nie byli tylko biernymi obserwatorami sesji zdjęciowej, ale jej uczestnikami, podobnie zresztą jak Burmistrz Miasta i Gminy Drobin, Andrzej Samoraj, a także Marzena Wasielewska-Łopata – dyrektor ZSP w Drobinie – w kolejnym wydaniu magazynu Businessman Today wszyscy będą mogli zobaczyć samych siebie na zdjęciach – obok Andrzeja Krzywego i Krzysztofa Sadeckiego.

            Społeczność Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Drobinie szczególnie dziękuje Krzysztofowi Sadeckiemu, pomysłodawcy i organizatorowi tego wydarzenia. Dziękujemy także Andrzejowi Krzywemu – to dla nas prawdziwy zaszczyt, że spotkał się z nami w naszej Szkole.

                       

Dodatkowe informacje