Młodzież i filantropia

MŁODZIEŻ  I  FILANTROPIA

 

            W dniu 11. 05. 2017 r. w kompleksie szkolnym przy ul. Szkolnej 3 w Drobinie odbył się kiermasz charytatywny, podczas którego  uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Drobinie, biorący udział w projekcie "Młodzież i filantropia", sprzedawali własnoręcznie wykonane smakołyki.

            Do akcji przyłączyli się uczniowie klasy III d (nauczanie zintegrowane) Zespołu Szkół w Drobinie. Po kierunkiem wychowawczyni, Pani Katarzyny Romanowskiej, nasi młodsi koledzy wykonali własnoręcznie zdrowe kanapki, które później sprzedawali razem z nami podczas kiermaszu.

            Przygotowaliśmy 40 kanapek, 60 zapiekanek, 72 tosty, 20 galaretek z owocami, 20 jogurtowych musli z owocami, muffinki, wafelki, ciasteczka.

Wszystkie wykonane smakołyki zostały bardzo szybko sprzedane. Zgromadzone pieniądze zostaną przekazane na wybraną fundację - finał akcji, rozstrzygnięcie odbędzie się 24.05.2017r.

            W imieniu społeczności Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Drobinie serdecznie dziękujemy za udział w naszej akcji - dzięki Waszej ofiarności zebraliśmy potrzebną kwotę.

            Składamy też podziękowania Dyrekcji Zespołu Szkół w Drobinie za wsparcie naszej akcji oraz wszelką okazaną nam pomoc.

            Pamiętajmy - warto pomagać. Dobro dawane innym zawsze do nas powraca.

 

Dodatkowe informacje