Dożynki 2016

Serdecznie zapraszamy twórców ludowych, przedsiębiorców, producentów rolnych oraz firmy i instytucje do wzięcia udziału w dożynkach gminnych, które odbędą się 28 sierpnia w Łęgu Probostwie. Na zgłoszenia od wystawców czekamy do 10 sierpnia.

Przygotowania do gminnych dożynek idą pełną parą . W tym roku będziemy się bawić w Łęgu Probostwie. W programie m.in. występy artystyczne, liczne gry i konkursy dla dużych i małych, animacje dla dzieci oraz zabawa w rytmie disco, do której zaprosi m.in. zespół Vegas. 

Już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, a w szczególności twórców ludowych, przedsiębiorców, koła gospodyń wiejskich, producentów rolnych oraz firmy i instytucje do wzięcia udziału w imprezie i skorzystania z możliwości prezentacji oraz sprzedaży swoich wyrobów na stoiskach.

Uwaga! Organizator ze względu na ograniczoną powierzchnię przeznaczoną pod stoiska zastrzega sobie prawo wyboru wystawców. Więcej informacji udziela Mateusz Kanigowski, (tel.: /24/ 2601044 lub 517408835, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ). 

 

Dodatkowe informacje