Dożynki Gminno - Powiatowe Drobin 2017

 

 

Zachęcamy do odwiedzenia stron internetowych:

www.mazowieckie.ksow.pl, gdzie można znaleźć informacje o bieżących inwestycjach i wsparciu KSOW oraz www.ksow.pl, gdzie można zrejestrować się jako Partner KSOW.

 

Pokaż Zapytanie ofertowe dotyczące sceny 

Pokaż Zadanie pn: "Dożynki Gminno - Powiatowe Drobin 2017" 

Pokaż Zapytanie ofertowe dotyczące dwóch banerów informacyjno-promocyjnych 

Pokaż Zapytanie ofertowe dotyczące trofeów, pucharów, statuetek 

Pokaż Zapytanie ofertowe dotyczące tradycyjnych potraw kulinarnych połączona z dekoracją stołów

Pokaż Zapytanie ofertowe dotyczące plakatów do celów informacyjno - promocyjnych imprezy plenerowej "Dożynki Gminno - Powiatowe Drobin 2017" 

Pokaż Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty dotyczące sceny

Pokaż Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty dotyczące dwóch banerów informacyjno-promocyjnych

Pokaż Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty dotyczące trofeów, pucharów, statuetek 

Pokaż Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty dotyczące tradycyjnych potraw kulinarnych połączona z dekoracją stołów

Pokaż Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty dotyczące plakatów do celów informacyjno - promocyjnych imprezy plenerowej "Dożynki Gminno - Powiatowe Drobin 2017" 

 

Zaproszenie do udziału w konkursach dożynkowych

 

Szanowni Państwo!

Wielkimi krokami zbliża się coroczne święto plonów,  tradycyjnie uznawane za ukończenie żniw i prac polowych. Tegoroczne dożynki odbędą się 3 września w Drobinie i będą miały charakter Dożynek Gminno-Powiatowych. Organizatorami są Gmina Drobin oraz Powiat Płocki.

Serdecznie zapraszamy sołectwa do udziału w tradycyjnym Konkursie na najpiękniejszy wieniec wykonany własnoręcznie oraz w kolejnej już edycji  Turnieju Sołectw. Na zwycięskie drużyny czekają atrakcyjne nagrody pieniężne. Zdobywca pierwszego miejsca otrzyma 2 500 zł, za drugie miejsce przewidziano nagrodę w wysokości 1 500 zł, zaś trzecia lokata gwarantuje otrzymanie 800 zł.

Do zgłoszenia w ramach konkursu na najpiękniejszy wieniec niezbędne jest przekazanie dokumentacji - opisu i fotografii przedstawiających proces tworzenia sołeckiego dzieła. W Turnieju Sołectw weźmie udział 14 miejscowości, decydująca w tym przypadku będzie kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia, zarówno do Konkursu na najpiękniejszy wieniec, jak i Turnieju Sołectw prosimy kierować do Urzędu Miasta i Gminy Drobin osobiście lub dzwoniąc pod numer tel. 24 260 14 41.Termin upływa 18 sierpnia br.

Serdecznie zapraszamy!

Regulaminy:

Pokaż Konkurs na najpiękniejszy wieniec 

Pokaż Karta zgłoszeniowa do konkursu na najpiękniejszy wieniec 

Pokaż Turniej Sołectw 

 

 

 

 

Dodatkowe informacje