Konkurs „Powietrze bez śmieci” głosuj na naszą Gminę

Burmistrz Miasta i Gminy Drobin – Andrzej Samoraj informuje, iż Gmina Drobin przystąpiła do konkursu ekologicznego pn. „Powietrze bez śmieci” i zaprasza do głosowania na naszą Gminę.

Konkurs organizowany jest w związku ze społeczną kampanią edukacyjną „Rodzice i dzieci, Powietrze bez śmieci” prowadzoną przez Fundację PGNiG S.A. im. Ignacego Łukasiewicza. Fundacja PGNiG S.A. im. Ignacego Łukasiewicza ufunduje budowę pięciu naukowych stacji zabaw (jedna dla gminy) na wskazanej przez gminę lokalizacji. Lokalizacja wskazana przez nasza Gminę to teren zielony przy stawach na ul. Przyszłość.

Głosowanie podzielone jest na 5 etapów, teraz rozpoczął się etap pierwszy.
Lokalizacja, która będzie pierwsza w rankingu na koniec danego etapu wygrywa Naukową Stację Zabaw PGNiG.
Głosy obliczane są na podstawie stosunku pomiędzy liczbą mieszkańców w danej gminie,
a liczbą oddanych głosów.

Tym samym wszyscy, niezależnie od wielkości gminy, mają równe szanse.

Zasady głosowania:

1.    Należy wejść na stronę: https://www.powietrzebezsmieci.pl/gminy/aktualnoscii wybrać przycisk „Zagłosuj na swoją gminę”.

2.    W kolejnym oknie w polu „nazwa gminy” należy wpisać „Drobin” i z listy rozwiniętej wybrać „Miasto i Gmina Drobin, 09-210 Przyszłość”.

Po wpisaniu adresu email i wybraniu przycisku „Przejdź dalej” na wskazany adres email przesłany zostanie link do prezentacji i krótkiego pytanie, na które należy udzielić odpowiedzi.

Zagłosować możesz tylko I raz dziennie.

Zapraszamy do głosowania.

Oddaj swój głos – dzięki Tobie możemy wygrać Naukową Stację Zabaw.

Na stronie organizatora dostępny jest również regulamin konkursu. 

Dodatkowe informacje